ye-logo.v1.2

Погода в січні: морози будуть, але не в новорічну ніч

Суспільство 5384

Перший місяць року буде теплішим за норму на 1,5 градуси.

Такими є довгострокові прогнози погоди на січень 2018 року. Утім, це не означає, що зиму ми не відчуємо. Але спочатку про новорічну ніч – ні снігу, ні морозу, а ось дощ із мокрим снігом… може бути! Принаймні, так прогнозують в Українському Гідрометцентрі, за даними якого вночі 1 січня буде від нуля до двох градусів тепла з ймовірними опадами.

Якщо раніше синоптики прогнозували в новорічну ніч невеликі морози і можливий сніг, то зараз, на думку Наталії Діденко, варто очікувати плюсову температуру. Перше січня українці зустрінуть з потеплінням до +12 С в деяких південних регіонах! На Хмельниччині – до +7 градуси.

Вже з другого січня, за даними ресурсу «RP 5» температура повітря поступово знижуватиметься.Але істотне зниження температури, за даними сайту «Мeteoprog» очікується в середині місяця, традиційно на Водохреща. Стовпчики термометрів опустяться до -17... -10 градуси. Найлютіші морози очікують у 20-х числах січня - вночі до мінус 20 градуси. Разом з морозами країну накриють снігопади. Але похолодання буде нетривалим і ближче до кінця місяця, погода стабілізується, температурні показники прийдуть в норму до -6...-8°С.

За прогнозами Леоніда Горбаня, «пік» морозних днів припаде на 20-23 січня, коли може бути до 25 градусів нижче нуля.

У цілому ж, січень стане, якщо так можна сказати, теплим. За довгостроковими прогнозами січень 2018 року буде теплішим за норму на 1,5 градуси.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую