ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Більше мільйона гривень із держбюджету надійшло на реалізації обласної програми «Доступні ліки»

Суспільство 776
На виконання програми “Доступні ліки” вже профінансовано майже 1,4 мільйонів гривень
На виконання програми “Доступні ліки” вже профінансовано майже 1,4 мільйонів гривень. Фото: tvoemisto.tv

У 2018 список доступних за програмою ліків збільшився.

Хмельниччина розпочала фінансування урядової програми “Доступні ліки”. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, з держбюджету 1,38 мільйонів гривень надійшли на рахунки і вже розподілені по районах.

«Минулого року програмою “Доступні ліки” скористалося 329 тисяч 986 мешканців області. Було виписано 643 тисячі 378 рецептів, 335 аптечних закладів приєдналися до цієї програми. Наразі механізм відшкодування вартості ліків поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. До реєстру включено 199 лікарських препаратів, які можна отримати безкоштовно або з невеликою доплатою», - йдеться у повідомленні.

З січня 2018 року перелік лікарських засобів, які частково, або повністю підлягатимуть відшкодуванню збільшено (239). Міністерства охорони здоров’я, планує вже в лютому збільшити перелік ліків, які можна буде отримати за програмою на 100% безоплатно. Також цього переліку додадуться препарати для лікування ще трьох нозологій: виразки і хронічних гастроентерологічних патологій, депресивних станів та анемії вагітних у першому триместрі
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую