ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

Українською мовою і без помилок: у Хмельницькому визначились із правилами розміщення вивісок

Суспільство 2035 1
У Хмельницькому розберуться із розміщенням вивісок
У Хмельницькому розберуться із розміщенням вивісок. Фото: з архіву

Привести у відповідність вивіски мають до 1 липня.

Сьогодні, 25 січня, на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради затвердили «Правила розміщення вивісок у місті Хмельницькому». Серед нових вимог – інформація на вивісках має бути українською мовою і не може містити помилок. Виключення - офіційно зареєстровані бренди іншою мовою.

У документі також визначено де і як можуть бути встановлені вивіски, їх розміри (площа не повинна перевищувати 3 квадратних метри), матеріали, техніки та стилістика, порядок розміщення і вимоги до освітлення. Повний текст рішення читайте тут.

«Основні принципи дизайну вивісок – збереження автентичного вигляду будівель, екологічний дизайн і врахування досвіду користувача, тобто, якщо вивіска розташована занадто високо чи низько, завеликого чи замалого розміру , - це створює незручності. До 1 липня проводимо роз’яснювальну роботу, після 1 липня починаємо працювати і штрафувати власників», - зазначив директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександр Чорнієвич.

За його словами, громадяни мають зрозуміти, що без паспорта вивіски розміщувати їх забороненою. Спочатку планують проводити роз’яснювальну роботу у центральній частині міста, потім перейдуть у мікрорайони.

Регулюватиме розміщення вивісок на території міста управління архітектури та містобудування, контролюватиме дотриманням усіх вимог управління екології та контролю за благоустроєм міста. Дія Правил розміщення вивісок не поширюється на відносини, що виникають у зв’язку з розташуванням зовнішньої реклами.

Пропонуємо вашій увазі повну версію відеотрансляції із засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради:

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

Александр 26.01.2018 08:16

Коли пес не мае шо робити то він лиже яйця. так саме вони не мають до чого вчипитись то вчипились до вивісок ніби в них більше немає ніяких проблем в місті.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую