ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

На допомогу сім’ї загиблого пілота Власова з Хмельницького уряд виділив 100 тисяч гривень

Суспільство 1220
Роману Власову було 43 роки
Роману Власову було 43 роки. Фото: 24tv.ua

Таке рішення уряд ухвалив ще 25 січня.

Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо виділення коштів для надання допомоги сім’ям семи осіб, які загинули внаслідок терористичного акту, що стався 20 січня 2018 року на території Ісламської Республіки Афганістан. Про це інформує Урядовий портал.

Із зазначеної у розпорядженні Кабміну суми у 700 тисяч гривень, частина, а саме 100 тисяч гривень - одержить сім’я загиблого пілота Романа Власова, який проживав у Хмельницькому.
Решта ж 600 тисяч гривень рівномірно будуть розподілені по 100 тисяч гривень, між іншими сім'ями загиблих.

Нагадаємо, Роман Власов працював пілотом в афганській авіакомпанії Kam Air. Після чергового рейсу відпочивав у Intercontinental Hotel, де його вбили терористи Талібану. Тіло Романа Власова привезли до Києва лише через чотири дні після загибелі. 25 січня пілота похоронили у Хмельницькому. З рідних у чоловіка залишилася мати та двоє братів.

Довідка: 20 січня 2018 року у готелі “Intercontinental” (м. Кабул, Ісламська Республіка Афганістан) стався терористичний акт, внаслідок якого загинуло семеро громадян України. Вони були співробітниками українських авіакомпаній: ТОВ “Авіакомпанія Українські крила”, ПАТ “Міжнародна акціонерна авіакомпанія “УРГА”, а також афганської авіакомпанії “KamAir”.

Читайте також: майже 300 мільйонів гривень виділив уряд на допомогу сім'ям сім'ям постраждалих і загиблих на Майдані

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую