ye-logo.v1.2

У Хмельницькому вчителів шкіл навчають як користуватися… конструктором LEGO

Суспільство 10088

Така технологія навчання допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати уяву, моторику та творчо мислити.

Протягом двох днів, 29-30 січня, у рамках проекту «Нова українська школа» вчителі експериментальних класів чотирьох пілотних шкіл області навчаються, як можна використовувати конструктор LEGO в освітньому просторі школи. Треніг проходить у Хмельницькій СЗОШ №30, яка єдиною в місті стала учасником освітнього експерименту.

Кольорові башточки із шести цеглин – те, з чим працюють освітяни на тренінгу. Для перенавчання вчителів залучили тренерів компанії The LEGO. Як проходить практичне навчання з використання лего-конструктора, розповіла тренер проекту «Сприяння освіті» Галина Малевич.

«Конструктор LEGO – цікавий, дієвий та ігровий інструмент. Найкраще діти навчаются, коли їм цікаво і вони вмотивонані, а гра завжди мотивує і підтримує інтерес до навчання. При цьому під час гри з LEGO вирішується безліч навчальних завдань. Цей інструмент ідеально підходить для Нової української школи, – говорить вона. – Граючись, школярі отримують багато навичок і розвивають уміня, які будуть необхідні в майбутньому, щоб бути успішним в житті».

Тепер конструктор використовуватимуть не лише як іграшку, але і як інструмент навчання

Кожну дитину в експериментальних класах пілотних шкіл мають забезпечити спеціальним набором “Шість цеглинок”. Через гру вони зможуть навчитися вирішувати проблемні завдання. За словами тренера, головне дати дітям не знання, а вміти ними користуватся і правильно їх застосовувати. Вправи з LEGO у цьому допоможуть.

Читайте також: Як хмельницькі школярі-першопрохідці поєднують математику з читанням

Освітяни на собі пробували, як можна застосовувати лего у начаннні

Довідково: Проект «Сприяння освіті» існує з 2010 року. Він з’явився в рамках підписання меморандуму між The LEGO Foundation і Міністертсвом освіти і науки України. На сьогодні 200 закладів у восьми регіонах України беруть участь у проекті. Їх The LEGO Foundation забезпечує ігровими наборами, проводить навчання педагогів та надає методичний супровід.

Руханка з цеглинками "Лего" розвиває моторику

Особливості застосування методики Лего в навчальному процесі вчителі будуть освоювати протягом двох днів

Вже зовсім скоро учні експериментальних класів також візьмуть участь у роботі з Лего

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую