ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

У Новій Ушиці відкрили Центр надання адміністративних послуг

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1584
У Новоушицькій об'єднаній територіальній громаді відкрився Центр надання адміністративних послуг
У Новоушицькій об'єднаній територіальній громаді відкрився Центр надання адміністративних послуг. Фото: www.adm-km.gov.ua

Заклад надаватиме мешканцям більше 180 послуг.

Учора, 22 січня, в Новій Ушиці відкрився новий Ценрт надання адміністративних послуг (ЦНАП). Як повідомляють на сторінці Новоушицької ОТГ, саме там мешканці громади та району зможуть отримати більше 180 видів адміністративних послуг у форматі «єдиного вікна».

"Завдяки децентралізації та об’єднанню громад, що відбуваються сьогодні в Україні, розширюються повноваження і можливості органів місцевого самоврядування. Одна із можливостей – наближення адміністративних послуг до населення. Відкриваючи центр, ми наближаємо послуги до більш як 28 тисяч мешканців громади і району в цілому", - зазначив голова Новоушицької громади Олег Московчук.

Центр надання адміністративних послуг обслуговуватиме мешканців 53 населених пунктів, які увійшли до об’єднаної громади та 6 сіл, які ще не об’єдналися. Приміщення центру модернізоване за європейськими стандартами, доступне для людей з інвалідністю і має обладнаний дитячий куточок та столик для немовлят.

Створення ЦНАП стало можливим завдяки підтримці Програми U-LEAD з Європою.

В рамках початкової фази з покращення якості адмінпослуг програмою заплановане відкриття 26 ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах України.

Раніше, в рамках цієї ж програми, уже були відкриті Центри адмінпослуг у Чемеровецькій, Меджибізькій ОТГ та мобільний ЦНАП - у Славуті.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята