ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Суд над секретарем Хмельницької міської ради: захист стверджує, що протокол складений із порушеннями

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1660 2
Адвокат каже, Михайло Кривак до 1 березня на лікарняному
Адвокат каже, Михайло Кривак до 1 березня на лікарняному. Фото: атора

На наступне засідання викличуть свідків, які вказані у документі.

Сьогодні, 26 лютого, у Хмельницькому міськрайонному суді продовжили розгляд справи секретаря міськради Михайла Кривака, якого підозрюють у п’яному керуванні. На жодне із минулих засідань обвинувачений не з'явився, не сталося цього й сьогодні.

За словами захисника Михайла Михайловича, підзахисний перебуває на лікарняному до 1 березня. Чи прийде на наступне засідання, адвокат не знає. Проте з упевненістю стверджує, що його клієнт не вважає себе винним.

«Особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, не визнає себе винною. У подальших судових засіданнях зможе надати пояснення щодо даного факту і особисто висловити свою думку. Я, як його представник, не визнаю його вини у даному правопорушені», - зазначив адвокат Михайло Осташ.

Захисник додав, що протокол, прикріплений до справи, складений із порушеннями. Тому клопотав про виклик свідків, які в документі підтверджували те, що Кривак відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння. Попри це, Михайло Осташ наполягав на тому, аби сьогоднішнє засідання продовжити переглядом відео із реєстраторів патрульних.

Суд переніс слухання справи

Суд клопотання про виклик свідків підтримав, але вирішив перенести слухання на 1 березня (Михайло Кривак має вийти із лікарняного). Тоді в присутності патрульного поліцейського, який складав протокол, і секретаря міськради, переглянуть відеозаписи події.

Нагадаємо, що 16 січня, близько 1.00 години ночі Михайла Кривака за кермом службового автомобіля “ЗАЗ Sens” зупини поліцейські. На чиновника склали протокол за частиною 1 статті 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння». Михайло Кривак заперечував, що сів за кермо п’яним.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Александр 27.02.2018 07:42

Підтримую коментар з Фейсбука

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята