ye-logo.v1.2
22 Квітня, 2019

Новий сервіс для хмельничан: комунальні платежі, стан рахунку та субсидії в одному кабінеті

Олександр НІКІТІН Суспільство 3887
У Хмельницькій міській раді розповіли про нову систему єдиних комунальих платежів у місті
У Хмельницькій міській раді розповіли про нову систему єдиних комунальих платежів у місті . Фото: автора

У міській раді презентували систему, яка, не виключають, завдасть певних клопотів комунальникам.

Заплатити за комунальні послуги, внести покази лічильників, побачити суму нарахованих субсидій тощо. Все це відтепер хмельничани можуть зробити на одному ресурсі. Сьогодні, 28 лютого, в міській раді презентували доопрацьовану версію «онлайн квитанції», яку запустили ще влітку минулого року.

«Це зроблено для зручності, - каже заступник міського голови Хмельницького Володимир Гончарук. – Людина зайшла на один сайт та побачила, скільки вона має заплатити за ті чи інші послуги, яка їй нарахована субсидія».

Щоб скористуватися ресурсом pay.net.ua потрібно мати індивідуальний код. Його, за словами Володимира Володимировича, вже розкладають у поштові скриньки хмельничан. Якщо ж комусь не донесуть, то необхідно буде звернутися до Центру з надання адміністративних послуг. Із паспортом, в якому вказане місце реєстрації. А далі… «Можна подивитися історію оплат, внести показники лічильника, оплатити, - каже Михайло Шидлівський, директор ПП «Укр Смарт Технолоджі (фірма-розробник). – Людям, думаю, це буде зручно. Комунальним службам, нині, можливо такий інструмент і не зручний, тому що в людей можуть виникнути питання по нарахуванням. Їм доведеться це виправляти, пояснювати».

Без отримання ось такого папірця, скористуватися новим ресурсом неможливо.

Комунальні підприємства міста, за словами Володимира Гончарука, будуть зобов’язані вносити дані з оплат до цієї системи. За виключенням газовиків та електромереж. «У них на сайтах є свої особисті кабінети і поки вони не готові співпрацювати з нами», - пояснює пан Шидлівський. Є такі кабінети й в водоканалу та тепловиків. Але, як запевнив пан Гончарук, ці інтернет ресурси й надалі працюватимуть. «Може комусь зручніше заходити не на один сайт, а на декілька», - пояснив заступник мера.

На впровадження єдиної системи, яка запрацювала не лише в місті, а й області, бюджетних коштів не витрачали. Причина – фірма, яка розробила та підтримуватиме ресурс, матиме свій певний відсоток від банків за проведені платежі.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята