ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

У Києві звільнені з полону прикордонники зустрілись із рідними

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1218
Прикордонники зустрілись з рідними
Прикордонники зустрілись з рідними. Фото: скрін з відео

На військових чекає медичне обстеження.

Сьогодні, 2 березня, на кордоні з Росією на Харківщині відбувся обмін двох російських ФСБшників на Ігоря Дзюбака та Богдана Марцоня - українських прикордонників, яких росіяни тримали в полоні понад чотири місяці. Вже пообіді хлопці зустрілися із рідними. У Києві Богдана чекала дружина, а Ігоря мама.

За словами Ольги Марцонь, із чоловіком вона спілкувалась телефоном. Знала про його стан здоров'я і в яких умовах перебуває.

«Я дуже щаслива, що повертається мій чоловік. Я могла отримати інформацію про здоров’я, його емоційний стан. Отакі моменти. Умови їх утримання також були нормальні. Телефоном ми більше ніякої інформації не могли отримати. Вчора дізнались що мають обміняти їх. Довго до цього моменту підводили», - розповіла пані Оля журналістам в ефірі 5 каналу.

Мама Ігоря Дзюбака, пані Людмила, зізналась, що ці місяці були для неї дуже важкими. Про сина їй розповідав адвокат. Знала про його стан здоров’я та умови, в яких перебуває.

Після зустрічі із рідними, прикордонники кілька днів проведуть у шпиталі, де їх будуть обстежувати. Після того стане відомо, коли вони зможуть поїхати додому. Окрім того, у справі триває службове розслідування, яке розпочалось у жовтні, коли військові зникли. 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята