ye-logo.v1.2

Не забудьте! Цієї ночі ми перейдемо на літній час

Суспільство 1581
Уже від завтра житимемо за літнім часом
Уже від завтра житимемо за літнім часом. Фото: lviv.molbuk.ua

Літній час настає о 03:00 25 березня.

Уже цієї неділі, 25 березня, Україна перейде на літній час. О третій годині ночі потрібно буде перевести стрілки годинників на одну годину вперед. Тобто замість 03:00 стане 04:00.

Тим, хто вранці цього дня поспішатиме на роботу чи на транспорт, потрібно врахувати перехід на літній час, який "вкраде" одну годину. Тож багато людей можуть просто запізнитися, пише ТСН.

Експерти радять перевести механічні годинники увечері суботи, перед сном, аби прокинутися вранці неділі вже за новим часом. Варто додати, що чимало гаджетів - мобільні телефони, планшети, ноутбуки тощо - переходять на літній час автоматично.

В "Укрзалізниці" зазначають, що "відправлення та прибуття поїздів на квитках вказується вже з урахуванням цього переходу. Тому пасажирам, які запланували поїздки на цей вихідний день, а також тим, хто зустрічатиме на вокзалі друзів або гостей, варто бути уважними та вчасно привести у відповідність час свого годинника".

Нагадаємо, в Україні переводять час двічі на рік – в останню неділю березня переходять на літній час, а в останню неділю жовтня – на зимовий 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

  Так  Ні, дякую