ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Підсумки дня: про пожежу на всю Україну, нагороди та зірвану сесію облради в сусідній області

Суспільство 2012
Про що говорили 29 березня у медіа - в огляді сайту Є
Про що говорили 29 березня у медіа - в огляді сайту Є

Якими були новини 29 березня.

Вранці сьогоднішнього дня, мабуть, найголовнішою темою в Хмельницькому стала нічна пожежа у гуртожитку. Але такий бурхливий інформаційний ранок згодом переріс у доволі спокійний день. Щоправда, лише для Хмельниччини.

Отож, майже о другій ночі в обласному центрі в одній із кімнат гуртожитку Хмельницького торгівельно-економічного коледжу сталася пожежа. Рятувальники екавкуювали понад сто людей. Ця новина заполонила не лише іноформпростір Хмельниччини, а й прогриміла на всю Україну. Добре, що ніхто з людей не постраждав.

А ще сьогоднішній день став якимось… Днем відзнак. Сайт «Є» повідомив, що у Кам'янці-Подільському командир окремого інженерно-саперного батальйону бригади, майор Валерій Чеботар отримав грамоту за те, що врятував рибалку. А в облдержадміністрації вручили нагороди від Верховної Ради: відзначили Валентину Граділь, Тараса Малика, Василя Заплетняка, Наталю Паляницю та Олену Скорук.Окрім того, вручили й орден княгині Ольги ІІІ ступеня Світлані Бегутовій та відзнаку «Заслужений вчитель України» Ользі Труфановій.

Про Хмельниччину 29 березня згадували й Вінниці. Там відбувалася сесія обласної ради. І, проходила вона за схожим сценарієм, як нещодавнє засідання Хмельницької облради. Вінницькі депутати мали розглядати питання про підняття червоно-чорного стягу на адмінбудівлях у визначені дні. І на сесію приїхали і представники ДУК «Правий сектор» з Хмельниччини. Один із депутатів, як пише «20 хвилин», помітив, що питання затверджені на президії відрізняються від винесених на сесії. Зокрема, питання «Про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань» із 36 стало 62 у порядку денному. У результаті цього дві фракції депутатів заблокували трибуну і була оголошена перерва. А після перерви не було кворуму. І сесію закрили, розглянувши лише 7 питань із 72.

І ще про гроші… Мін'юст анонсував запуск реєстру зарплатних боржників. Компанії, які заборгували своїм працівникам заробітну плату, будуть об'єднані в єдиний публічний реєстр, заявив міністр юстиції Павло Петренко, пише «НВ Бізнес». А це означає, що, коли запрацює цей реєстр (коли це станеться, щоправда, невідомо), будь хто зможе подивитися, які компанії не вчасно платять своїм працівникам зарплату.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую