ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

У Хмельницькому мають затвердити перелік «розумних зупинок» (запис ефіру)

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1535

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Сьогодні, 2 квітня, відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

На порядку денному, оприлюдненому на сайті міської ради, десять питань. Серед них одне стосується бюджету міста, інше – пасажирських перевезень у Хмельницькому.

Отож, члени виконавчого комітету мають розглянути проект рішення щодо пропозиції на розгляд сесії міської ради про внесення змін до бюджету міста на 2018 рік. У змінах пропонують збільшити доходну частину бюджету через додаткові фінанси – понад 274 мільйони гривень. Це і через залишки з минулого року, і через перевиконання дохідної частини за минулий рік та перший квартал цього року. Куди хочуть спрямувати «зайві» гроші? На освіту, медицину, соцзахист, спорт тощо… Утім, останнє слово буде за депутатами, які, ймовірно, цей проект розглядатимуть на сесії 11 квітня.

Повинні сьогодні розглянути і проект рішення «Про визначення місць встановлення на зупинках громадського транспорту павільйонів очікування з інформаційним табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту та вмонтованими рекламними конструкціями типу «сіті-лайт». Нагадаємо, розумні зупинки – це і інформаційні табло із зазначеним часом, коли прибуває наступна маршрутка чи тролейбус, і місце для зарядки мобільних телефонів, і мережа WI-FI, і навіть реклама на електронних табло.

Проектом рішення передбачається створити такі зупинки на вул. Подільській біля поліклініки №1 (в обидва напрямки), на зупинці «вул. Нижня Берегова» (вул. Бандери, 7 – напрямок руху в центр міста); на зупинці «Центр надання адміністративних послуг» (вул. Соборна, 17 – напрямок руху з центру міста); та на зупинці «вул. Перемоги» (вул. Зарічанська, 24 – напрямок руху до центру міста).

За тим, як і які рішення прийматимуть члени виконавчого комітету, можна дивиться наживо у трансляції сайту «Є». Початок ефіру 2 квітня орієнтовно о 14.30.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята