ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

Хмельницьке підприємство з пошиття одягу оштрафоване на 800 тисяч гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2120 2
В одному із виробничих корпусів підприємства використовувалася праця сімох неоформлених працівників
В одному із виробничих корпусів підприємства використовувалася праця сімох неоформлених працівників. Фото: ua.all.biz

Підприємець наймав працівників без офіційного оформлення.

 Керівником Управління Держпраці у Хмельницькій області накладено штраф на товариство з обмеженою відповідальністю у розмірі 781 тисяча 830 гривень за використання праці сімох офіційно неоформлених працівників. Про це повідомляє прес-служба управління Держпраці у Хмельницькій області

Постанову винесено на підставі акту документальної позапланової перевірки Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

«У ході перевірки фіскальної служби з’ясовано, що в одному із виробничих корпусів підприємства використовувалася праця сімох неоформлених працівників. Вказані працівники надали письмові пояснення про те, що вони працювали згідно графіку роботи з 8:30 до 17:30. Заробітну плату отримували від директора підприємства», - повідомляє обласне управління Держпраці.

Також додали, що документів щодо офіційного працевлаштування на працівників адміністрацією надано не було. Директором за період, що перевірявся, не пред’явлено: заяви працівників, накази по підприємству, журнал реєстрації наказів (прийняття, переведення, звільнення), трудові договори, журналу обліку трудових книжок, штатний розпис, відомості нарахування заробітної плати, табелі обліку використання робочого часу працівників, розрахункові – платіжні відомості по виплаті заробітної плати вказаним працівникам.

Статтею 265 Кодексу законів про працю України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. На сьогодні це 111 690 гривень.

Читайте також: Власника фітнес-клубу оштрафували на чверть мільйона гривень за двох неоформлених працівників.

Коментарі:

Адміністратор 12.04.2018 09:46

Управління Держпраці у Хмельницькій області не називає підприємство

Александр 11.04.2018 22:09

Дібілізм. Чого не пишете якого підприємства. Нехай люди знають...

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас