ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У центрі Хмельницького встановили нову зупинку, яку планують переобладнати у «розумну»

Суспільство 3464
До кінця дня зупинку остаточно обладнають
До кінця дня зупинку остаточно обладнають. Фото: автора

Встановлює павільйон одна із будівельних компаній.

Сьогодні, 13 квітня, у центрі Хмельницького з'явилась нова зупинка. Як розповідає заступник міського голови Андрій Бондаренко, павільйон біль «Ощадбанку» встановлює одна із будівельних компаній, як інвестиційне зобов'язання перед містом.

«Виконком дав дозвіл на встановлення цієї зупинки. Підприємство, яке зводить будинок на Подільській, встановить її за свій кошт, в якості інвестиційних зобов'язань перед містом. Зупинка зроблена за таким самим проектом, як на залізничному вокзалі. Ми плануємо з часом встановити там інформаційне табло з розкладом прибуття транспорту і переобладнати її під "розумну"», - каже Андрій Євгенович.

За його словами, за два-три місяці в обласному центрі встановлять п’ять "розумних" зупинок. Фінансуватиме їх також одна із компаній в якості інвестиційних зобов'язань. Місто лише витратить кошти на підведення комунікацій та утримання цих зупинок.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую