ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дорожники Хмельниччини розпочали ремонт міжнародної траси

Суспільство 3476
На ремонт доріг в Хмельницькому цьогоріч передбачили 35 мільйонів гривен
На ремонт доріг в Хмельницькому цьогоріч передбачили 35 мільйонів гривен. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Ремонтні роботи розочалися з траси М-12.

На міжнародній трасі М-12 "Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка" стартували ремонтні роботи, інформує прес-службу САД.

Цей маршрут є частиною транснаціонального транспортного коридору "GO Highway", що поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. У межах Хмельниччини протяжність цієї автомобільної дороги складає 150 кілометрів.

"Наразі на 239 - 242 кілометрів у напрямку до смт. Війтівці шляховики виконують земляні роботи для розширення проїзної частини. За рахунок влаштування зупинкових смуг ширина дорожнього покриття після ремонту збільшиться до 12 метрів", - повідомляють у відомстві.

Далі додають, що проектом передбачена регенерація існуючого покриття методом холодного ресайклінгу, влаштування нижнього асфальтобетонного шару та верхнього із щебенево-мастикового асфальтобетону, товщиною 5 сантиметрів, який відрізняється своєю довговічністю, кращим щепленням та захистом від руйнувань.

Жорстка каркасна структура щебенево-мастикового асфальтобетону на відміну від звичайного асфальтобетону розподіляє навантаження по максимальній площі поверхні і відводить його в нижні шари дорожнього покриття, зменшуючи тим самим зношення "лицьової" частини дороги, в результаті чого істотно знижується утворення колій та тріщин.

Начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк проінспектував хід ремонтних робіт.

«Цього року поточним середнім ремонтом плануємо відновити майже 40 кілометріа покриття від міста Хмельницького до смт Війтівці, а через населений пункт Війтівці капітально відремонтуємо 2 кілометри дороги. Окрім того, запланована реконструкція західного під’їзду до Хмельницького, де передбачено будівництво колової розв’язки», - коментує керівник Служби.

  

Наразі на 239 - 242 кілометрів у напрямку до смт. Війтівці шляховики виконують земляні роботи для розширення проїзної частини.

Роботи на трасі М-12 "Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам'янка" виконує підрядна організація ПрАТ "Хмельницьке ШБУ №56.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую