ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Телеведучі відомого українського шоу завітали до Хмельницького

Суспільство 10309

Головна мета візиту – мотивація студентів до особистісного розвитку.

Сьогодні, 24 квітня, відбулась мотиваційна лекція із ведучими ранкового шоу «Доброго ранку, Країно» Тетяною Тереховою, Владом Волошиним та Антоном Довлатовим. Зірки телеекрану розповідали про знання та навички, що стануть у пригоді кожному, незалежно від обраної професії, про медіа-простір та роботу в ньому, особливості власних буднів.

Антон – хмельничанин, радіо та телеведучий, відомий ведучий культурних подій в Україні. Влад – телеведучий, бренд-войс телеканалів «Україна», «М1», «Футбол 1», «Новий канал», «Футбол 2». Тетяна – телеведуча, національний коментатор «Євробачення» в Україні, а також засновник платформи «Студвей».

Телеведучі розповіли студентам власні життєві історії.

«Мій ранок завжди починається з тренувальних вправ. Аби досягнути успіху доводиться постійно працювати над собою, – розповідає Влад Волошин. – Неможливо зробити, наприклад, ваше мовлення кращим без книг, постійної практики. А також людей, які завжди готові розповісти вам та обговорити з вами ваші недоліки».

«Доводиться лягати досить пізно. А прокидатись у день ефіру рано о 4:00, аби встигнути все, – каже Антон Довлатов. – До того ж, ефіром робочий день не завершується. Наступних декілька годин ми готуємось до завтрашньої передачі. Насправді, досить важливо навчитись розуміти пріоритетність справ та що зі списку запланованого приносить більше задоволення та користі. Ми – такі ж люди, як і ви. У кожного з нас є діти, з якими потрібно проводити час та допомагати їм з домашнім завданням».

«Дійсно, доводиться спати по чотири, іноді по три години за добу, – додає Тетяна Терехова. – Звичайно ж, з таким графіком буде накопичуватись втома та роздратування. Мотивувати себе у таких випадках досить просто – потрібно любити власну справу, бажати продовжувати діяльність, чекати кожного ефіру та кожної зустрічі. Коли ви живете у просторі, в якому ви можете розвиватись, а навколо вас безліч цікавих людей, втома стає непомітною».

Андрій ЗАВЕРУХА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую