ye-logo.v1.2
26 Березня, 2019

Експерти оприлюднили попередні причини смерті 22-річного Олексія Чалюка з Полонного

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 8844
Олексію 30 березня виповнилося 22 роки
Олексію 30 березня виповнилося 22 роки. Фото: з Фейсбуку

Хлопця розшукували десять днів і знайшли мертвим у річці Хоморі.

19 квітня у Полонному відбулася сумна подія – похорон молодого хлопця Олексія Чалюка. На прощання з полончанином прийшла уся родина, друзі, знайомі, однокласники та студенти п’ятого курсу кафедри аерокосмічної геодезії НАУ, де він навчався.

Десять днів хлопця розшукували скрізь. Повідомлення в соцмережах, оголошення на стовпах та розшук поліцейських – були задіяні усі сили. Проте усе було марним. Через десять днів після зникнення тіло молодого хлопця побачили рибалки у річці Хомора, поблизу понінківського мосту.

Тоді у Головному управлінні Нацполіції області повідомили, що тіло Олексія було без слідів насильницької смерті, але про основні причини не казали, адже чекали висновку судово-медичної експертизи.

«Офіційний висновок експерта буде готовий лише через місяць. Попередній висновок фахівця – утоплення. Медики, які оглядали тіло, слідів насильницької смерті не знайшли. Його можна трактувати як нещасний випадок», - повідомили в прес-службі Нацполіції області.

Подруга Олексія в телефонній розмові розповіла, що батьки хлопця дуже важко переживають втрату сина. «Для них це важка втрата, адже Олексій був дуже добрим хлопцем. А ще він планував у травні одружитися зі своєю дівчиною. Але… не судилося», - з сумом у голосі каже подруга Олексія.

На сторінці «Сьогодення громади. Полонне» у Фейсбук екс-директор Полонської ЗОШ №4, у якій навчався Олексій, Любов Борозенна написала:

«У неділю у Покровській церкві поминали Олексія щирою молитвою. Ліворуч у куточку храму ледь сутеніла напівзігнута постать матері, поруч батько і брат, хрещені. Прихилившись до холодної стіни зі свічкою в руці, бабуся поринула у тихій молитві й розмові з ним, Олексійком, любимим онуком і мольбою до Бога. Плакали всі прихожани храму, молилися за душу безвинної дитини».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу