ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

Хлопця з Полонного, якого розшукували десять днів, знайшли

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 7424
Тіло Олексія знайшли у річці Хомора
Тіло Олексія знайшли у річці Хомора. Фото: з Фейбуку

Щоправда, уже мертвим.

Десять днів на Хмельниччині розшукували 22-річного Олексія Чалюка, який зник ще 8 квітня. Хлопець поїхав із Полонного в Понінку на дискотеку і відтоді його ніхто не бачив.

Батьки написали заяву в поліцію, а друзі та знайомі сім’ї розповсюджували інформацію про зниклого юнака всюди. 

«Страшне горе спіткало родину Чалюків з Полонного. Сьогодні у річці Хоморі, поблизу Понінківського мосту, було знайдене тіло їхнього 22-річного сина Олексія Чалюка, якого востаннє бачили в ніч на 9 квітня в Понінці. Впродовж 10 днів продовжувалися пошуки, рідні та близькі не втрачали останньої надії знайти Олексія живим. До батьківського дому він уже повернеться в труні, у костюмі нареченого, в якому збирався йти під вінець. Вічний спокій душі загиблого за невідомих обставин юнака. Щирі співчуття родині», - написали у Фейсбук адміністратори сторінки «Підслухано в Полонному».

Дану інформацію підтверджують і правоохоронці. «Хлопця знайшли в річці Хомора сьогодні зранку. Ознак насильницької смерті немає. Тіло направили на судово-медичну експертизу, яка і встановить причину смерті. За даним фактом проводиться перевірка», - розповіла речник обласної поліції Інна Глега.

  

Десять днів Олексія шукали рідні та друзі. Знайшли сьогодні, 18 квітня, мертвим... 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео