ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

Машини для очищення вигрібних ям обладнають GPS-навігаторами

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1249
В обласному центрі хочуть асенізаційні машини обладнати GPS-навігаторами
В обласному центрі хочуть асенізаційні машини обладнати GPS-навігаторами. Фото: youtube.com

За вивезення рідких побутових відходів в обласному центрі прискіпливо наглядатимуть.

У комунальному підприємстві «Хмельницькводоканал» мають намір боротися з хмельничанами, які рідкі побутові відходи скидають у навколишнє середовище.

В екологічній інспекції повідомили, що на території міста вже зафіксовано 22 зливові каналізації, які використовують приватні будинки.

«Ми хочемо перевіряти, куди ж скидають рідкі побутові відходи хмельничани, в яких наявний водопровід, а каналізація відсутня, - каже головний технолог КП «Хмельницькводоканал» Петро Дзюблюк. – Саме тому ми розробили загальні правила приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу і подали їх на юридичну експертизу в міськвиконком. Після їх затвердження, усі асенізаційні машини ми обладнаємо GPS-навігаторами».

Петро Петрович каже, що кожна машина яка відбирає відходи із септиків хмельничан повинна бути обладнана GPS-навігатором.

«Дані про маршрут асенізаційної машини будуть поступати до інформаційної бази підприємства і перед тим, як зливати відходи на станції зливу, ми будемо перевіряти звідки водій привіз ці відходи. З часом вималюється картина, яка покаже, хто дотримується законів, а хто не санкціоновано скидає рідкі побутові відходи в навколишнє середовище», - каже Петро Дзюблюк.

Читайте також: Перед Хмельницьким забрудненість Південного Бугу критична.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую