ye-logo.v1.2

У Хмельницькому скасували нічні тролейбуси. Тимчасово

Суспільство 2490
Нічні тролейбуси в Хмельницькому, орієнтовно, не працюватимуть на маршрутах два тижні
Нічні тролейбуси в Хмельницькому, орієнтовно, не працюватимуть на маршрутах два тижні. Фото: з архіву

Коли повернуться на лінію, то потім, можливо, й вартість проїзду в них зміниться.

Відсьогодні, 11 травня, і до 25 травня в Хмельницькому тимчасово не працюватимуть нічні тролейбусні маршрути. Причина - планові роботи з реконструкції та заміни тепломережі на вулиці Свободи, на ділянці від будинку №22 до будинку №19 (від вулиці Шевченка до Подільської).

«Якщо «Хмельницьктеплокомуненерго» виконає роботи раніше, то і тролейбуси вийдуть на лінію завчасно. Якщо ж ремонт затягнеться, то, ймовірно, і ми будемо вимушені не випускати транспорт на лінію. Але це стосується лише нічних маршрутів, оскільки роботи з повним перекриттям проїжджої частини відбуватимуться лише вночі», - каже директор хмельницького комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук.

За словами Віктора Анатолійовича, тариф на проїзд у нічних тролейбусах (вартість становить 6 гривень) є збитковим. «Будемо просити міську владу підвищити тариф, щоб проїзд коштував не менше 10 гривень, - пояснює керівник «Електротрансу». – Щодо проїзду в звичайних тролейбусах, то ми зараз завершуємо розрахунки собівартості. Поки що виходить, що проїзд 2,5 гривні – збитковий, і він має становити приблизно 4 гривні. Але нині питання перегляду тарифу не стоїть на порядку денному».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую