ye-logo.v1.2

Купатися чи не купатися? Річку Хомору, що у Полонному, ще раз перевірили на безпечність

Суспільство 2084
Медики зробили повторне дослідження води і повідомили, що вода безпечна для купання. Фото: з архіву
Медики зробили повторне дослідження води і повідомили, що вода безпечна для купання. Фото: з архіву

Перші лабораторні дослідження показали, що водойма не придатна для купання.

Десять днів тому працівниками Лабораторного центру МОЗ в області було виявлено у річці Хоморі лактозопозитивну кишкову паличку. Даний показник був перевищений у сім разів і свідчив про загальну бактеріологічну забрудненість водойми.

Цю інформацію медики повідомили високопосадовцям Полонного, аби ті вжили заходів та проінформували жителів міста, що у Хоморі купатися небезпечно, а самі зробили повторний відбір води, аби ще раз перевірити якість води.

«Друга перевірка води показала індекс ЛКП на центральному пляжі у Полонному 5 тисяч одиниць (при нормативному 10 тисяч). Це значить, що вода безпечна для купання. Зазначену інформацію направлено до органів виконавчої влади для вирішення питання щодо відкриття купального сезону на міському пляжі у Полонному», - розповіла лікар відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Зоя Мамонтова.

Медик пояснила, що вода у річці постійно рухається і вона могла самоочиститися.

«З початком купального сезону періодично буде здійснюватись моніторинговий лабораторний контроль за безпечністю та якістю води відкритих водойм в місцях масового купання та відпочинку людей», - каже лікар.

Читайте також: Десятки тисяч жителів області п’ють воду з нечистотами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую