ye-logo.v1.2
25 Червня, 2019

У Хмельницькому відбудеться кастинг гумористичного шоу «Розсміши коміка»

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1039
Хмельничани мають нагоду розсмішити коміків та отримати за це гроші
Хмельничани мають нагоду розсмішити коміків та отримати за це гроші. Фото: tyachivnews.in.ua

Попередня реєстрація обовя'зкова.

Усіх жартівників та поціновувачів гумору запрошують взяти участь у кастингу шоу «Розсміши коміка». Як повідомляють на 1plus1.ua, це народна розважальна програма, в якій будь-яка людина, що володіє комічним талантом, має можливість заробити непогані гроші.

«Розсмішити свого знайомого або родича - це одна справа, а от змусити сміятися людину, яка все життя професійно займається гумором - таке завдання під силу далеко не кожному... Зате того, кому вдасться розсмішити Женю Кошового і Вову Зеленського, чекає солідна грошова винагорода! Ніяких жорстких правил, жодних серйозних обмежень: змусив коміків сміятися - отримай гроші», - йдеться у повідомленні.

Додають, виступи учасників відбуваються у п'ять етапів по 60 секунд. Якщо після проходження будь-якого з них претендентові вдається викликати заповітну усмішку, він має право відмовитися від подальшої боротьби і забрати свій поточний виграш в одну, п'ять, десять або двадцять тисяч гривень. Ті ж, хто змагаються до кінця, отримують можливість заробити п'ятдесят тисяч. Але, якщо лишають коміків байдужими, покидають шоу Розсміши коміка ні з чим.

У Хмельницькому кастинг відбудеться 31 травня об 11.00 годині. Адреса: ККЦ «Побужжя», вулиця Соборна 55. 

Зареєструватися на кастинг можна зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 800 50 40 72 (дзвінки з будь-який телефонів на території України безкоштовні), або на сторінці офіційної групи «Розсміши коміка» у Фейсбуці.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео