ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

У Хмельницькому відбудеться кастинг гумористичного шоу «Розсміши коміка»

Суспільство 1411
Хмельничани мають нагоду розсмішити коміків та отримати за це гроші
Хмельничани мають нагоду розсмішити коміків та отримати за це гроші. Фото: tyachivnews.in.ua

Попередня реєстрація обовя'зкова.

Усіх жартівників та поціновувачів гумору запрошують взяти участь у кастингу шоу «Розсміши коміка». Як повідомляють на 1plus1.ua, це народна розважальна програма, в якій будь-яка людина, що володіє комічним талантом, має можливість заробити непогані гроші.

«Розсмішити свого знайомого або родича - це одна справа, а от змусити сміятися людину, яка все життя професійно займається гумором - таке завдання під силу далеко не кожному... Зате того, кому вдасться розсмішити Женю Кошового і Вову Зеленського, чекає солідна грошова винагорода! Ніяких жорстких правил, жодних серйозних обмежень: змусив коміків сміятися - отримай гроші», - йдеться у повідомленні.

Додають, виступи учасників відбуваються у п'ять етапів по 60 секунд. Якщо після проходження будь-якого з них претендентові вдається викликати заповітну усмішку, він має право відмовитися від подальшої боротьби і забрати свій поточний виграш в одну, п'ять, десять або двадцять тисяч гривень. Ті ж, хто змагаються до кінця, отримують можливість заробити п'ятдесят тисяч. Але, якщо лишають коміків байдужими, покидають шоу Розсміши коміка ні з чим.

У Хмельницькому кастинг відбудеться 31 травня об 11.00 годині. Адреса: ККЦ «Побужжя», вулиця Соборна 55. 

Зареєструватися на кастинг можна зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 800 50 40 72 (дзвінки з будь-який телефонів на території України безкоштовні), або на сторінці офіційної групи «Розсміши коміка» у Фейсбуці.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую