ye-logo.v1.2

Велодень у Хмельницькому відкривали масовим заїздом по місту

Суспільство 2309
На Велодень приїжджали родинами
На Велодень приїжджали родинами. Фото: автора

Їхали на двоколісних центральними вулицями.

Сьогодні, 3 червня, в обласному центрі уже вп'яте відбувся Велодень. Це всеукраїнська акція, яка об'єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробігу центральними вулицями своїх міст.

У Хмельницькому любителі двоколісних зібрались на майданчику біля кінотеатру ім..Т.Шевченка. Звідти, у супроводі поліції, проїхались вулицями міста і фінішували у парку ім.М.Чекмана, де на них чекала невеличка розважальна програма із конкурсами та призами.

«Щороку ми проводимо Велодень, щоб показати скільки нас, велосипедистів, є багато. Тому при розбудові міста наші інтереси теж потрібно враховувати. Нам потрібні велодоріжки, бо на тротуарах ми заважаємо пішоходам, а на дорогах водіям автомобілів. Ми - за взаємоповагу на дорогах», - каже організатор і голова ГО "Критична маса" Віталій Поліщук.

За його словами, для сьогоднішнього велозаїду обрали цікавий маршрут. Щоб була змога не лише зробити гарні світлини, а й показати містянам, як багато велолюбителів.

Заїзд розпочинали від майданчика біля кінотеатру ім.Т.Шевченка

Долучився до велопробігу хмельничанин Роман Романчук разом із донечкою Анастасією. Чоловік розповідає, - до Велодня готувались.

«Минулого року пробіг, але ми не брали участь, бо не знали про нього. Цьогоріч приїхали з дочкою. Попередньо готувались, щоб не пасти задніх і бути витривалими. Щодня проїжджали кілька кілометрів», - каже Роман.

Учасники заїзду різного віку

Із чотирилапим другом у рюкзаку до кінотеатру ім..Т.Шевченка приїхав Костянтин Сухий. Хлопець каже, його Чапа таку поїздку переносить абсолютно спокійно.

Дехто приїджав на скейті 

«Уже кілька разів так пробували кататись. Сьогодні подумав, чому це Чапа має вдома сам скучати і взяв з собою. Він для мене вірний друг», - каже Костянтин.

Костя пришов з Чапою

Додає, що дуже задоволений від проведення тих заходів для велосипедистів. За можливості бере участь у кожному з них. Хлопець переконаний, що чим більше велосипедистів на дорогах, тим менше автомобілів і забруднення повітря. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую