ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Підсумки дня: день рейтингів та в очікуванні на антикорупційний суд

Суспільство 998
У США та Європі чекають на прийняття в України закону про антикорупційний суд. Вирішальне голосування має бути 7 червня
У США та Європі чекають на прийняття в України закону про антикорупційний суд. Вирішальне голосування має бути 7 червня. Фото: Євген Котенко

Якими були новини 5 червня.

До Нового року залишається 209 днів. Отож, якими новинами жила Хмельниччина, країна та світ у 156-му дні 2018-го, у традиційному огляді від сайту «Є».

Так, до прикладу, був оприлюднений рейтинг вишів «Топ-200 Україна 2018». Вищих навчальних закладів із Хмельниччини в лідерах немає. Але… Наші виші все одно в ньому присутні: Хмельницький національний університет – 45, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – 97, Хмельницький університет управління та права – 157, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія – 185.

А в Хмельницькому був дещо несподіванний день для військових. А саме для службовців 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій. Їм влаштували «День американської кухні». Військових годували і картполею «фрі», і хот-догами, і філе індички «Рейнджер».

Дізналися журналісти сайту «Є» і про те, як в обласному центрі триває кампанія з підписання декдарацій з лікарями. Навіть скалили рейтинг найпопулярніших сімейних лікарів Хмельницького.

Депутати Верховної Ради України на ранковому пленарному засіданні розглянули майже 200 поправок до законопроекту про Вищий антикорупційний суд. Тема Антикорупційного суду наразі доволі актуальна. Вже 7 червня парламент або ухвалить закон, або ні. Ще вчора прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що, якщо антикорупційний суд не створять, він піде у відставку. Деякі експерти вже пояснили таку заяву, що Гройсман розуміє – не буде виконана ця вимога міжнародної спільноти, не буде чергового траншу від МВФ, а тоді… уряд не зможе виконувати свої обіцянки. На думку Юрія Бутусова, редактора «Цензор. Нет», тема антикорупційного суду взагалі зараз стоїть першою в порядку денному України.

Кінорежисер та політв'язень Кремля Олег Сенцов, звільнити якого закликали й в Хмельницькому 2 червня, написав відкритого листа лідерам країн «Великої сімки». У ньому він закликав світову спільноту не концентрувати увагу лише на його персоні, а зробити усе можливе, щоб звільнити усіх бранців Кремля.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую