ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

#FreeSentsov: хмельничани приєдналися до акції на підтримку політв'язнів

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 841
Хмельничани приєдналися до акції #FreeSentsov
Хмельничани приєдналися до акції #FreeSentsov. Фото: автора

У Хмельницькому вимагали повернути в Україну політв’язнів із Росії.

Сьогодні, 2 червня, на майдані Незалежності в Хмельницькому відбулася акція на підтримку політв’язнів, які незаконно засудженні в Росії. Акція пройшла в рамках всесвітнього заходу на підтримку кінорежисера Олега Сенцова.

У Хмельницькому декілька десятків людей вийшли з плакатами «#FreeSentsov», «Червона картка для Кремля», «No FIFA World Cup with Sentsov in Gulag» тощо. За даними української правозахисної ініціативи «LetMyPeopleGo», наразі в Росії за політичними мотивами ув'язнено 64 українців. І люди, які вийшли на хмельницький майдан, вимагали від Кремля повернути українців додому.

За тим, як проходила акція в Хмельницькому можна було спостерігати в прямому ефірі на сторінці сайту «Є» в «Фейсбук».

Нагадаємо, 10 травня 2014 року співробітники російських окупаційних силових структур затримали Олега Сенцова та іншиї громадських активістів у Сімферополі. Їм було пред'явлено звинувачення у підготовці терористичного акту. 25 серпня 2015 у Ростові-на-Дону Олега Сенцова засудили до 20 років позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії суворого режиму. 14 травня цього року Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв'язнів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята