ye-logo.v1.2

Сімашкевич про пожежу «України»: «Наслідки мали бути саме такими»

Суспільство 4182
Пожежа в колишньому готелі «Україна», яка сталася 2 червня в Кам
Пожежа в колишньому готелі «Україна», яка сталася 2 червня в Кам'янці-Подільському, виявила чимало проблемних питань. Фото: 3849.com.ua

Міський голова Кам’янця зізнається, що місто не готове до подібних пожеж.

Пожежа в недобудованому готелі «Україна» показала той факт, що Кам’янець не готовий до подібних випадків. Про це сьогодні обговорювали на спільній нараді представники міської влади та відповідні служби, які були залучені до ліквідації пожежі.

Нагадаємо, 2 червня близько 21:30 у Кам’янці-Подільському по вулиці Лесі Українки загорівся колишній готель «Україна».

«У нас в місті є лише одна вишка, яка використовується для пожеж на багатоповерхівках. Максимально вона може сягнути шостого поверху. Пожежі на дев’ятиповерхівках нам немає чим гасити, - каже сайту «Є» міський голова Михайло Сімашкевич. – Щодо пожежі у готелі «Україна» можу сказати, що наслідки мали бути саме такі, адже дах будівлі був вкритий руберойдом, який досить швидко горить. Надзвичайники спрацювали добре, тому до них питань немає».

Однак, насправді, під час наради було озвучено чимало запитань: чому виникла пожежа, та хто її міг спровокувати на будівлі, яка має бути під охороною, як недобудований об’єкт?

«На даний момент будівництво ніхто не охороняє. Ми неодноразово зверталися до власників готелю, аби ті забезпечили охорону будівлі, але вони лише загородили будівництво штахетами. Декілька разів ми фіксували випадки, як кам’янчани пробиралися на дах недобудови для фотосесії та інших розваг. Це є досить небезпечно, адже об’єкт недобудований і знаходитися там заборонено», - каже Михайло Євстафійович.

На спільній нараді дійшли висновку, що потрібно провести з власниками недобудованих об’єктів розмову щодо дотримання пожежної безпеки. Також було вирішено у найкоротші терміни перевірити пожежні гідранти в багатоповерхівках міста та відпрацювати план реагування службами на аналогічні надзвичайні ситуації.

«Будемо готувати від сесії міської ради звернення до вищих органів влади і відповідних міністерств про виконання ними своїх повноважень щодо укомплектування надзвичайників необхідними засобами. Навіть згодні на умови співфінансування містом», – зазначив Михайло Сімашкевич.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую