ye-logo.v1.2
22 Квітня, 2019

Підсумки дня: коли вівторок, здебільшого, на позитиві

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 568
До Хмельницького з'їхалися прикордонники, щоб позмагатися в чемпіонаті України з універсального бою
До Хмельницького з'їхалися прикордонники, щоб позмагатися в чемпіонаті України з універсального бою. Фото: з архіву

Якими були новини 3 липня.

День, що минає, в інформаційному просторі був, переважно, із «легкими» новинами. І навіть, якщо так можна висловитися, видався навіть дещо спортивним. Отож, про що на Хмельниччині «говорили» сьогодні, в вівторок, третього липня?

Мабуть, темою номер один можна назвати подію, яка відбулася в Кам’янці-Подільському. Адже там відкрили першу в Україні, третю в Європі та лише п’яту в світі біо-теплоелектростанцію. Вона буде обслуговувати 22 тисячі мешканців міста. Її будівництво обійшлося в 23 мільйони доларів, які в кредит (під 0,01%) надав Світовий банк. Працюватиме біо-теплоелектростанція на біопаливі – соломі, відходах кукурудзи та деревній трісці.

А в спортивнах новинах головна подія – названа краща спортсменка України в червні. І нею Національний олімпійський комітет визнав хмельничанку Марію Боруцу. Та це ще не все – Анатолій та Андрій Чумакови, які тренують боксерку, стали кращими тренерами України за минулий місяць.

На базі Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького стартував чемпіонат України з універсального бою. Учасники – військові-прикордонники, які з’їхались з усієї країни. Приїхали 25 команд з 7 прикордонних загонів. Отож, участь у змаганнях беруть більше ста учасників.

Поки одні змагаються, інші шукають гроші. На що? У Хмельницькому керівництво кінотеатру «Планета» заявило, що гроші на встановлення скульптурної композиції «Очікування» поки не знайшли, а тому… пропонують містянам «скинутися» та зібрати необхідні 680 тисяч гривень.

Мешканці області не поспішають підписувати декларації з лікарями. Чому? На думку керівника обласного департаменту хорони здоров'я Якова Цуглевича, причини дві - низьке технічне забезпечення та людський фактор.

Ну, парламентарі вирішили боротися… з рекламою на стовпах. Сьогодні в Верховній Раді України прийняли зміни до закону «Про рекламу» у частині використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності. Ним, зокрема, забороняється розміщувати рекламні щити на електроопорах. Закон набере чинності наступного дня, коли його опублікують.

І ще трохи про екзотику… Кінець червня – початок липня стали прохолодними не лише на Хмельниччині, а й... в Африці! Сьогодні у Південно-Африканській Республіці, а саме в Кейптауні, випав сніг. Така погода непритаманна ПАР, але… 10 сантиметрів шару снігу неабияк здивували та налякали африканців.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята