ye-logo.v1.2

Жителі Хмельниччини не поспішають підписувати декларації з лікарями

Здоров'я 3815
На Хмельниччині понад 417 тисяч осіб підписали декларації з лікарями
На Хмельниччині понад 417 тисяч осіб підписали декларації з лікарями. Фото: pravda.if.ua

У деяких районах області, лише близько 10% населення уклали договори з медиками.

Вже три місяці в Україні триває кампанія «Лікар для кожної сім'ї». За цей час 10,8 мільйона людей зробили свій вибір – це кожний четвертий українець.

На Хмельниччині понад 417 тисяч осіб підписали декларації з лікарями, однак, за словами директора Департаменту охорони здоров’я Якова Цуглевича, ця цифра могла бути значно вища.

«У багатьох центрах первинної медико-санітарної допомоги області рівень підписання декларацій на рівні десяти відсотків. «Пасуть задніх» у Волочиську, Білогір’ї, Наркевичах, Чорному Острові та й в інших містах та селищах», - каже Яків Миколайович.

Також додає, що причин таких низьких показників є дві - низьке технічне забезпечення та людський фактор.

«Серед причин, що стримують процес реформування на первинному рівні, – низьке забезпечення лікарів комп’ютерною технікою. Центри ПМСД області забезпечені оргтехнікою на 68% від оптимальної потреби. Також багато лікарів не достатньо інформують населення про підписну компанію, чим роблять гірше і собі, і центру ПМСД», - коментує директор Департаменту.

У приклад іншим громадам Яків Цуглевич називає тих, хто за три місяці зміг показати хороші результати з підписання договорів з медиками.

«Найактивніші лікарі Віньковецького району, де 50,5% населення охоплено угодами, Славутського – 54%, Новоушицького - 40,9% та Деражнянського – 49% центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) – 37,2%», - каже медик.

Читайте також: Кого обирають хмельничани: рейтинг найпопулярніших сімейних лікарів Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую