ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Стріляють, долають перешкоди та б’ються: до Хмельницького на чемпіонат з’їхались прикордонники з усієї України

Наталя ГАРМАТЮК Спорт 803
Прикордонники демонстрували свої навики в універсальному бою
Прикордонники демонстрували свої навики в універсальному бою. Фото: автора

Загалом участь у змаганнях беруть понад 100 військових.

Сьогодні, 3 липні, на базі Національної академії Державної прикордонної служби ім. Богдана Хмельницького стартував чемпіонат з універсального бою. Учасники – військові-прикордонники, які з’їхались з усієї України.

«Уже вчетверте в академії відбувається чемпіонат прикордонної служби по універсальному бою. Військові демонструють свої уміння у своєрідному триборстві - подоланні перешкод, стрільбі і бою ринзі. Загалом приїхало сьогодні 25 команд з 7 прикордонних загонів. Маємо понад 100 учасників», - розповідає помічник голови Держприкордонслужби з розвитку фізичної культури та спорту Микола Подоляк.

За його словами, усі види спорту, які відпрацьовуватимуть хлопці, знадобляться їм у подальшій роботі. Тому сьогоднішні змагання, мають також мету відшліфувати набуті уміння.

Відкривали змагання урочистостями на плацу

«Я вже вдруге беру участь у змаганнях, - розповідає курсант третьокурсник Дмитро Мінеско. - Минулого року був дебют і я зайняв третє місце. Трохи бракувало досвіду в цьому виді спорту».

На чемпіонат приїхали прикордонники з усіх загонів

Курсант стверджує, що до сьогоднішнього чемпіонату старанно готувався і налаштований лише на перше місце. Дмитро каже, що змагання розвивають фізичні якості прикордонників, допомагають реагувати на складності, які можуть виникнути у майбутній роботі.

Військові демонстували вміння у бігові з перешкодами

Триватимуть змагання до 6 липня. Тобі визначать переможців в особистому та командному заліку. На них очікують медалі, грамоти та подарунки.

 

 Бій на ринзі - останнє випробування для учасників

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята