ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

У Шепетівці та Дунаївцях відкрили сервісні центри МВС

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 762
На Хмельниччині сервісні центри МВС здійснили  25 700 реєстраційних операцій
На Хмельниччині сервісні центри МВС здійснили 25 700 реєстраційних операцій. Фото: регіонального сервісного центру МВС у Хмельницькій області

На Хмельниччині працює п’ять сервісних центрів.

Сьогодні, 13 липня, презентували одразу два сервісних центри МВС у Шепетівці та Дунаївцях. Як повідомляють у прес-службі регіонального сервісного центру, за останні півтора роки на Хмельниччині з’явилося 5 сервісних центрів МВС, що працюють за принципом єдиного вікна та відкритого простору.

"13 липня було презентовано одразу два останніх у Шепетівці та Дунаївцях, що завершили важливий етап реформи в даному регіоні. В центрах надають послуги з реєстрації перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо. Отримання бажаних послуг тут займає від 30 хвилин до 3 годин.  Крім того, в населених пунктах, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, за запитами від органів місцевого самоврядування громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС", - йдеться у повідомленні.

З початку року, зокрема, на Хмельниччині сервісні центри МВС здійснили 25 700 реєстраційних операцій, видали та замінили понад 17 628 посвідчень водія, громадяни отримали 6078 довідок про наявність або відсутність судимості.

Адреси сервісних центрів МВС на Хмельниччині:

Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 11/1.

Дунаївці, вул. Франці Лендера, 41.

Кам'янець - Подільський, проспект Грушевського, 1/2.

Старокостянтинів, вул. Чайковського,1а.

Шепетівка, вул. Шешукова, 13.


 

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео