ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Справа секретаря Хмельницької міськради: суддя сказала, коли оголосить рішення

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1253 1
Михайло Кривак оскаржує рішення Хмельницького міськрайонного суду
Михайло Кривак оскаржує рішення Хмельницького міськрайонного суду. Фото: автора

Відбулося засідання Апеляційного суду Хмельницької області.

Сьогодні суд знову розглядав скаргу секретаря Хмельницької міської ради Михайло Кривак, якого в березні цього року позбавили права керуванням автомобілем на рік та присудили штраф у 10 тисяч 200 гривень. Нагадаємо, міськрайонний суд в березні постановив, що пан Кривак в січні цього року, перебуваючи в нетверезому стані, керував автомобілем.

На минулому засіданні, яке відбулося 25 червня, адвокат Михайла Михайловича просив відкласти слухання, оскільки не отримав відповіді від наркодиспансера - чи був справним газовий аналізатор «Драгер», який показав, що його підзахисний 16 січня, був у стані алкогольного сп’яніння (показав 0,58 проміле при допустимій нормі до 0,2). Сьогодні ж Олег Савінський надав суду документи. І, виявляється, сертифікат-відповідності у «Драгера» був до 27 березня 2017 року. «А подія, нагадаю, сталася 16 січня 2018 року, - заявив адвокат. – Тому вважаю, що результати цього приладу не можуть бути доказом у суді».

Суддя Інна Вітюк вирішила передивитися відео, яке є в матеріалах провадження. На якому чути, як пан Кривак на запитання поліцейського, чи вживав той спиртні напоїв, відповів: «Ні». Утім, нагадаємо, Михайло Кривак згодом не раз казав, що вживав. Говорив про це і 25 червня, пояснивши, що вжив «невелику кількість сухого вина», а за кермо сів вже через 5 годин.

Адвокат та підзахисний наполягали, що постанова Хмельницького міськрайонного суду має бути скасована, а саме адміністративне провадження – закрите. У підсумку суддя оголосила, що йде у нарадчу кімнату для прийняття рішення. Його пані Вітюк озвучить вже у понеділок, 16 липня.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Александр 15.07.2018 10:53

Ніхто того лисого дятла не накаже

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята