ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

Суд поставив крапку в справі Михайла Кривака

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 2313
Суддя Інна Вітюк 16 липня зачитала постанову Апеляційного суду Хмельницької області стосовно скаргу Михайла Кривака
Суддя Інна Вітюк 16 липня зачитала постанову Апеляційного суду Хмельницької області стосовно скаргу Михайла Кривака. Фото: автора

Сьогодні суддя Інна Вітюк зачитала постанову Апеляційного суду Хмельницької області.

Апеляційний суд Хмельницької області завершив розгляд скарги секретаря міської ради Михайла Кривака на постанову міськрайонного суду від 19 березня, якою посадовця позбавили права керуванням автомобілем на рік та присудили штраф у 10 тисяч 200 гривень.

Минулого засідання, яке відбулося 13 липня, Михайло Кривак та його адвокат просили суд скасувати постанову від 19 березня. Аргументували тим, що у міськрайонного суду були докази нетверезого водіння Кривака, які неповністю свідчать про його винуватість. Зокрема, показники алкотестеру «Драгер» - 0,58 проміле при допустимій нормі до 0,2. Виявилося, що сертифікат-відповідності у «Драгера» був до 27 березня 2017 року. А тому вірити тому, що алкотестер показав 16 січня 2018 року немає підстав.

Суддя Інна Вітюк пішла до нарадчої кімнати, і сьогодні, 16 липня, зачитала постанову Апеляційного суду. Зазначимо, Михайла Кривака нині в суді не було. Якщо коротко, то суд прийшов до висновку, що секретар міської ради мав достатньо часу довести свою невинуватість у міськрайонному суді, йому були створені усі умови для повноцінного розгляду справи. А тому Апеляційний суд Хмельницької області залишив постанову міськрайонного суду без змін. Отже, Михайла Кривака визнали винним у водінні в нетверезому стані, він має сплатити штраф 10 200 гривень та бути позбавлений водійського посвідчення на рік. Ця постанову оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, Михайла Кривака 16 січня цього року в мікрорайоні Ракове зупинили працівники патрульної поліції. На думку поліцейських, він був у нетверезому стані, однак від проходження на алкотестері на місці зупинки відмовився, а в наркодиспансері прилад зафіксував перевищенну норму. У березні Хмельницький міськрайонний суд визнав Михайла Кривака винним в адмінпорушенні, після чого той подав апеляційну скаргу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео