ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

Готуй сані влітку: на скільки Хмельницький готовий до опалювального сезону

Суспільство 1063
 На перетині вулиць на Соборної та Проскурівського Підпілля працівники комунальних служб вже замінили старі іржаві труби на нові пластикові
На перетині вулиць на Соборної та Проскурівського Підпілля працівники комунальних служб вже замінили старі іржаві труби на нові пластикові. Фото: facebook.com

Підготовчі роботи у розпалі.

Вже за три місяці у Хмельницькому стартує новий опалювальний сезон. Наразі, в розпалі усі підготовчі роботи – промивка труб, ремонтні роботи у котельнях, заміна тепломереж та інше.

«Близько 70% усіх запланованих нами робіт вже виконані. Однак, під час гідравлічних випробувань, ми виявляємо нові прориви труб, які необхідно замінити. Окрім цього, ми намагаємося перевірити і при необхідності замінити труби у місцях, де кладуть асфальтне покриття. Усе потрібно перевірити, щоб в разі прориву, не руйнувати дорогу. Таку заміну теплових мереж вже провели по вулицях Соборній, Подільській та Свободи», - розповів директор комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимир Скалій.

За словами комунальника, наразі у місті капітально ремонтуються чотири котельні. Окрім цього до нового опалювального сезону у Хмельницькому запустять ще дві нові міні-котельні (по вул. Прибузькій, 6 та вул. Подільській, 25).

«Борг хмельничан перед підприємством – понад 40 мільйонів гривень. Цих коштів нам вкрай не вистачає для повноцінної реконструкції котелень та мереж. До того ж, працівники підприємства повинні мати достойну заробітну плану, адже всі ми знаємо про трудову міграцію за кордон. Саме тому, постійно наголошую, щоб хмельничани вчасно розраховувалися за надані послуги, адже від цього залежить уся робота підприємства», - каже Володимир Скалій. 

Комунальне підприємство «Південно-Західні тепломережі», яке надає свої послуги близько 20 тисячам хмельничан, теж готується до опалювального сезону. За словами директора відомства Павла Взборського, підприємство провело усі необхідні роботи на 50%.

«Наразі активно йде робота на усіх рівнях – від заміні пальників до реконструкцій котелень. Сьогодні працюємо у мікрорайоні Дальні Гречани де відбувається промивка чотирьох теплових пунктів. ПО моїх підрахунках, усі йде згідно розкладу і до початку холодів ми будемо готові надавати хмельничанам тепло», - каже Павло Васильович.

Очільники хмельницьких підприємств теплоенергетики запевняють, що опалювальний сезон стартує вчасно, які тільки будуть для цього усі умови.

Читайте також: Два підприємства теплоенергетики Хмельницького визнані найкращими в Україні

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую