ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Більше року слідство мовчить про обставини загибелі курсанта-прикордонника у Хмельницькому

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 920
Слідство мовчить про обставини загибелі курсанта
Слідство мовчить про обставини загибелі курсанта. Фото: скрін з відео

Анатолія Коберського знайшли повішеним на турнику.

Ще 2 травня 2017 року у спортзалі Національної академії Дерприкордонслужи імені Б.Хмельницького знайшли повішеним курсанта. Загиблим виявився першокурсник Анатолій Коберський із Херсонщини.

Як повідомляє ТСН батьки досі не можуть повірити в загибель сина, особливо ж у версію про його самогубство. Хлопець не провчився і року, незадовго до смерті за сумлінне навчання отримав звання молодшого сержанта.

"Коли ми прийшли в прокуратуру, один із офіцерів, коли з нами спілкувався, три рази повторив: до нашого прибуття на місце події місце було зачищене і замите", - розповів ТСН батько Віталій Коберський.

Мати Наталія на тілі слідів задушення не побачила. "Він був побитий. Ознак того, що він був повішений, я не побачила. Не було суцільної горизонтальної лінії по шиї, були плями, рожеві такі, а от на голові, можливо чимось, дубинкою, не дубинкою, не знаю, чимось ударили по голові", - розповіла вона.

Тіло товариша виявив одногрупник Анатолій. Розповідає, що хлопець на турнику висів обличчям до стіни. І після побаченого ліг у лазарет через психічний стан. Каже, що тепер до спортзали майже не заходить.

Комунікабельний і відповідальний – так характеризує курсанта керівник факультету Ігор Почекалін. Він згадує, що за півгодини до трагедії мав ромову з Анатолієм.

"Ніякої стурбованості, він мені, навпаки, подякував і сказав, що я йду нести службу, все буде гаразд", - стверджує декан.

Однак і підозри батьків у навмисному вбивстві Коберського в академії Почекалін відкидає – переконаний, що зла хлопцю ніхто не бажав.

Правоохоронці ж прокоментувати ситуацію так і не спромоглися, тож на якому етапі перебуває слідство – досі невідомо. 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео