ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2019

Понад 100 тисяч гривень збитків: на Хмельниччині незаконно зрубали десять дубів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 739
Матеріали по даному факту направлені до поліції
Матеріали по даному факту направлені до поліції. Фото: pershij.com.ua

Матеріали по даному факту направлені до поліції.

Нещодавно сайт «Є» повідомляв, що шість тисяч гектарів лісових насаджень в області уражені небезпечним шкідником. Окрім природніх чинників, які впливають на скорочення кількість насаджень, виявляються факти й людського впливу – незаконні вирубки.

Цього разу на адресу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшли матеріали з Красилівського відділу поліції за фактом незаконної рубки дванадцяти дерев породи дуб у лісосмузі поблизу села Денисівка Білогірського району.

«Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу в результаті розгляду даних матеріалів проведено розрахунок шкоди, заподіяної державі незаконними діями. Загальна сума збитків склала 139 701 гривня», - повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

У зв’язку із розслідуванням кримінального провадження, матеріали по даному факту направлені до Білогірського відділення поліції Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую