ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

У Кам’янці-Подільському запрацюють шкільні служби порозуміння

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 727
Питання створення шкільних служб порозуміння обговорили вчора, 23 липня, під час «круглого столу»
Питання створення шкільних служб порозуміння обговорили вчора, 23 липня, під час «круглого столу». Фото: ГУНП у Хмельницькій області

В рамках проекту команда підготовлених старшокласників допомагатимуть своїм одноліткам розв’язувати конфлікти мирним шляхом.

Питання створення шкільних служб порозуміння обговорили вчора, 23 липня, під час «круглого столу» представники місцевого відділу поліції, асоціації юристів Кам’янця-Подільського і представники управління освіти та науки міської ради. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Хмельницькій області.

«Шкільні служби порозуміння вже активно працюють у Шепетівському та Волочиському районах. Кам’янець-Подільський теж вирішив не пасти задніх, і от ініціативна група, до складу якої увійшли поліцейські, працівники освіти та представники асоціації юристів, провела зустріч, під час якої домовились про впровадження цьогоріч трьох пілотних служб порозуміння у школах міста», - йдеться у повідомленні.

У рамках проекту планується організувати навчання для педагогів-координаторів та старшокласників, які, власне, і займатимуться медіацією. В подальшому планується, що шкільні служби порозуміння запрацюють у більшості шкіл міста.

Нагадаємо, шкільна служба порозуміння (ШСП) — це команда підготовлених старшокласників-посередників (медіаторів), які допомагають своїм одноліткам розв’язувати конфлікти мирним шляхом. Вони використовуючи в роботі відновні практики — медіацію, коло прийняття рішень, — і працюють над формуванням безпечної атмосфери в навчальному закладі. Роботу шкільних служб порозуміння організовує координатор, зазвичай, психолог чи соціальний педагог, який пройшов спеціальну підготовку і володіє знаннями та навичками з організації та керування ШСП.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую