ye-logo.v1.2
22 Травня, 2019

У Хмельницькому викинули собаку з 9-го поверху

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 4849
Зухвалий випадок стався на вулиці Кармелюка
Зухвалий випадок стався на вулиці Кармелюка. Фото: надане Дарією Попович

У поліції кажуть, що цей факт потрібно довести.

Інформація про жорстокий випадок поводження з собакою, що стався у Хмельницькому, з’явилася на сторінці громадської організації «Врятуй життя» у Фейсбуці.

Хмельничанка Дарія Попович повідомила, що зухвалий випадок стався на вулиці Кармелюка, що в мікрорайоні Озерна. В своєму дописі жінка звинувачує 25-річного хмельничанина, який нібито дворового собаку викинув з 9-го поверху.

Про цей випадок знають і у Хмельницькому відділку поліції. Відповідна заява зареєстрована у журналі єдиного обліку.

«На даний час правоохоронці проводять перевірку даної інформації та опитують свідків. У жорстокому поводжені з собакою підозрюють 25-річного хмельничанина. Чоловік розповідає, що взяв дворового собаку додому і хотів стати його господарем. В той час, коли він пішов на кухню приготувати собаці їжу, тварина стрибнула на табурет, що стояв на балконі, а потім перестрибнула через перило балкону, який був не засклений. На даний момент кримінальне провадження поки не відкрите. Чекаємо результати попередніх перевірок. Якщо інформація про жорстоке поводження з тваринами буде доведена, чоловікові загрожує штраф або арешт на строк до шести місяців», - каже речниця Хмельницького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Світлана Свідерська.

  

Хмельничанка Дарія Попович повідомила, що зухвалий випадок стався на вулиці Кармелюка, що в мікрорайоні Озерна.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео