ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

Шведське посольство готове співпрацювати з Хмельниччиною

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 638
Фото: автора

Посол завітав із робочим візитом.

Сьогодні, 3 серпня, із візитом на Хмельниччину приїздив Повноважний Посол Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьом. В рамках візиту він завітав до Кам'янця-Подільського та Хмельницького, де зустрівся із керівництвом міст та області. Головне тема розмови – можливість співпраці у сфері торгівлі, інвестицій та питаннях децентралізації.

«Шведське посольство в Україні зосереджене на підтримці реформ, що відбуваються. Це сфери децентралізації та екології. Також ми працюємо над підтримкою гродського сектору, урядових структур. Цей мій візит присвячений питанню децентралізації. Вона поділена на сферу освіти і відкриття ЦНАПів у територіальних громадах. Друга частина мого перебування стосуватиметься екології. Також ми співпрацюємо із НЕФКО (авт. Фінансування екологічних проектів) у цьому напрямку», - зазначив Посол.

За його словами, НЕФКО – це організація, якою опікуються п’ять північних країн. Багато схожих проектів фінансує шведське посольство в Україні.

Як повідомив заступник голови Хмельницького міськради Володимир Гончарук, завдяки НЕФКО в обласному центрі проводять термомодернізацію двох дитсадків і двох шкіл. Каже, що наразі подали на розгляд організації проект модернізації зовнішнього освітлення.

«Ми також розширюємо мережу і будуємо ще один Центр надання адміністративних послуг у центрі міста. Роботу із шведським посольством ведемо. Постійно комунікуємо про можливість залучення шведського капіталу, а також можливість постачання нашої продукції у Швецію. Остання пропозиція – постачання вікон», - зазначив Володимир Гончарук.

Як зазначають у Хмельницькій облраді, завдяки шведам в області уже діють 6 сучасних Центрів надання адміністративних послуг. 2 серпня стало відомо, що ще 7 громад Хмельниччини отримають допомогу у створенні та модернізації ЦНАП
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео