ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

На Хмельниччини звільнили двох чиновників, які своєчасно не внесли до декларації придбане майно

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1301
Двох посадовців Волочиської райдержадміністрації, які порушили вимоги антикорупційного законодавства, звільнено із займаних посад
Двох посадовців Волочиської райдержадміністрації, які порушили вимоги антикорупційного законодавства, звільнено із займаних посад. Фото: УНІАН

Посадовці порушили Закон.

Двох посадовців Волочиської райдержадміністрації звільнили із займаної посади через те, що невчасно внесли у декларацію зміни у майновому стані. Про це повідомляють у прокуратурі області.

Як повідомили сайту "Є" у Городоцькій місцевій прокуратурі, одне рішення було прийнято ще наприкінці травня, а друге - у червні. Один із чиновників, начальник одного із управлінь Волочиської райдержадміністрації, придбав автомобіль, а інший - працівник одного із управлінь РДА, отримав у подарунок квартиру. Вони, у 10-денний строк, всупереч вимог ч.2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не внесли відповідного повідомлення до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

За результатами розгляду протоколів про правопорушення передбачених частиною 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на винних осіб накладено стягнення у виді 1,7 тисячі гривень штрафу. Окрім того, посадовців, які допустили порушення антикорупційного законодавства звільнено із займаних посад.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео