ye-logo.v1.2
19 Квітня, 2019

Підсумки дня: модний Хмельницький, зрозумілий Кам’янець і патріотична Славута

Ангеліна Мовчан Суспільство 830
Понеділок у короткому огляді новин
Понеділок у короткому огляді новин. Фото: mapio.net

Понеділок видався доволі спокійним для Хмельниччини.

Літня спека, здається, вплинула і на інформаційний простір. Дається взнаки активний період відпусток перед новим навчальним роком. Однак дещо цікаве таки відбувається на теренах нашої області.

До прикладу, у Хмельницькому, впродовж двох днів 17 та 18 серпня, відбуватимуться модні покази дорослого та дитячого одягу. Відбудеться усе в рамках проекту «Мо/Дні». Організатори, а це Хмельницька міська рада, кажуть, під час показів можна буде придбати товари хмельницьких виробників.

Кам'янець-Подільський теж не відстає. Відомий своїми фестивалями та прекрасними краєвидами, Кам’янець відтепер ще й прийматиме заявки на проведення екскурсій мовою жестів. Історичний музей-заповідник поділився відео про цікавинки музею, яке було спеціально відзнято для людей із вадами слуху.

У Славуті та Новій Ушиці взялися за пам'ять. На півночі області – у Славуті – відкриють пам’ятну дошку Герою України Левку Лук’яненку. Натомість на півдні – у Новій Ушиці – планують встановити пам’ятник захисникам України.

У Городку запрацює іноземне підприємство – лабораторія, яка робитиме аналіз та дослідження якості продуктів харчування. У міській раді кажуть, тут вже зареєстрували 25 працівників і на цьому зупинятися не планують.

До речі, якщо ви не у відпустці, то пропонуємо вам афішу заходів у період із 13 до 19 серпня
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята