ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

У Городку запрацює лабораторія Міжнародного рівня

Ангеліна Мовчан Суспільство 838
Адам Єзнах каже, лабораторія має Міжнародні сертифікати.
Адам Єзнах каже, лабораторія має Міжнародні сертифікати.. Фото: Городоцького ТРПЦ

Минулого тижня підприємство зареєстрували офіційно і вже набрали штат працівників.

Іноземне підприємство ТОВ «УО Технологія Україна» – це лабораторія, яка робитиме аналіз та дослідження якості продуктів харчування. Оскільки Городок уже тривалий час плідно співпрацює із Польщею на різних рівнях, не дивно, що саме там іноземці вирішили розмістити своє підприємство. 

За словами власника лабораторії Адама Єзнаха, вони відкривають сучасну лабораторію, яка буде робити аналізи та дослідження якості та безпеки продуктів харчування на різних етапах технологічного процесу. Оснастити її планують високоточним сучасним обладнанням, що дасть можливість отримувати точні результати. Спеціалістів, які працюватимуть у лабораторії залучатимуть із Городка, але навчання вони проходитимуть в Польщі. Тамтешня лабораторія має ліцензію Європейського союзу, Сполучених Штатів, Канаді, Китаї, Індії, Об’єднаних Арабських Еміратах та інших країнах.

«Звичайно це все в один момент не запрацює. Спочатку треба знайти спеціалістів тут, яких ми навчимо працювати у нашій такій самі лабораторії в Польщі», – каже Адам Єзнах.

Підприємство уже зареєстровано офіційно у Городку, а відповідно податки йтимуть до місцевого бюджету. Уже зараз офіційно працевлаштовано 25 людей, а згодом добиратимуть більше.

Усі "паперові" справи уже закриті, підприємство офіційно зареєстроване і вже працевлаштували, за словами міського голови, 25 людей.  

«Коли фірма з польськими інвестиціями придбала у Городку майно, було чимало скептиків, що вона таки запрацює. Сьогодні уже працевлаштовані люди і дуже сподіваємося, що Городок почне відроджувати свою промислову славу і підприємства потроху почнуть відроджуватися», – зазначив міський голова Василь Підлісний.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео