ye-logo.v1.2
8 Липня, 2020

Погода на сьогодні: аби не підтопило та лиха не наробило

Суспільство 1158
Синоптики часто помиляються, а тому, якщо сьогодні й буде дощ, то нехай він стане лагідним та літнім
Синоптики часто помиляються, а тому, якщо сьогодні й буде дощ, то нехай він стане лагідним та літнім. Фото: pinterest.at

Яку погоду прогнозують на 16 серпня.

Половина спекотного серпня позаду. Попереду – менша частина місяця. Але вже сьогодні, ймовірно, денна погода може нагадати липневі дні, коли інколи Хмельниччину заливало хоч і короткочасними, але сильними зливами.

Український Гідрометцентр визначив сьогоднішню погоду як потенційно небезпечною. Прогнозують сильну зливу, град та грози. Та й температура повітря, порівнюючи з минулими днями, коли було і за 30 градусів вище нуля, впаде. На території Хмельниччини прогнозують, мабуть, комфортні +23…+25 градусів за Цельсієм.

Град, діаметром 6-19 міліметрів, грозу,короткочасне шквалисте посилення вітру до 15-24 метрів за секунду. Такий прогноз видає «Синоптик». «У Хмельницькому сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Вранішній дощ із грозою удень зміниться на сильний дощ, який ближче до вечора повинен послабшати», - йдеться на цьому ресурсі.

У свою чергу схожий прогноз видає і ресурс «VentuSky». Однак, там деталізованіше – грози ймовірніше в Кам’янець-Подільському та Новоушицькому районах. Та ближче до вечора і в Хмельницькому, Летичівському, Деражнянському, Дунаєвецькому, Городоцькому та Ярмолинецькому районах. Щодо температурних показників, то найпрохолодніше в центральній частині Хмельницької області – до 22 градусів тепла. На інших територіях Хмельниччини – до +24.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую