ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

Підсумки дня: «гучне» затримання та «слово» о дітях

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1009
21 серпня у новинах було різноманітним - від анонсів прийдешніх свят, до кримінальних новин
21 серпня у новинах було різноманітним - від анонсів прийдешніх свят, до кримінальних новин. Фото: jooinn.com

Якими були новини 21 серпня.

Вечір вівторка змінив чи не увесь інформаційний простір Хмельничинни. Адже відбулося затримання одного з чиновинків, про яке, мабуть, повідомлятимуть ще й завтра. Отож, якими були новини 21 серпня?

Починаємо огляд із затримання. Першим хто заявив про затриманя став… голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий, розмістивши відповідний допис у «Фейсбуці». Щоправда, кого саме затримали, не написав. Та згодом про деталі повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України. Затримали голову Полонської РДА, який, за весрією слідтва, вимагав від представника одного з фермерських господарств 32 900 доларів США за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 гектари для ведення сільського господарства терміном на 10 років.

А в Кам’янці-Подільському від вчорашнього вечора шукали жінку, яка залишила свою тримісячну доньку невідомим їй людям і зникла. Її знайшли. Як розповіли в поліції, жінка у стані алкогольного сп’яніння йшла з дитиною, яка дуже плакала, перехожі їй зробили зауваження і… матір їм просто віддала тримісячну доньку і сказала, що можуть забирати, бо вона їй не потрібна. «Безвідповідальною мамою виявилася 27-річна мешканка одного із сіл Кам‘янець-Подільського району, яка приїхала у райцентр у гості до батька немовляти, - розповіли в секторі комунікацій Нацполіції області. - Після гарного застілля з друзями вона навіть не пам‘ятала, де поділа доньку. Весь цей час жінка думала, що дитина залишилася зі своїм батьком, який мешкає у Кам‘янці-Подільському. В той же час батько немовляти вважав, що його співмешканка забрала дитину з собою у село».

Ну, а свідомі батьки в Хмельницькому намагаються відвести своїх дітей на прийом до кардіолога, маючи направлення від педіатра. Утім, виявляється, потрапити до дитячій міській лікарні до відповідного лікаря – справа не з легких. Журналіст сайту «Є» випробував це на собі, а що з того вийшло у відповідному репортажі - «Чому в Хмельницькому запис до дитячого кардіолога нагадує лотерею».

І ще трохи про дітей. На жаль, тенденція останніх років, коли смертність перевищує народжуваність продовжується. Сьогодні Головне управління статистики в Хмельницькій області оприлюднило дані щодо кількості наявного населення на Хмельниччині. Нас знову стало менше.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас