ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Сквер Степана Бандери у Хмельницькому: як він виглядатиме (ФОТО+ВІДЕО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 5528

Підписатися на канал "Є" в Youtube

В обласному центрі з’явиться ще одна зона відпочинку.

У Хмельницькому з'явиться ще один об'єкт для відпочинку містян — сквер імені Степана Бандери.

«Минулого тижня був оголошений тендер по цьому об’єкту. Вартість робіт – 7 мільйонів гривень. Кошти підуть з міського бюджету. Цього року вже виділено 2 мільйони гривень. Розпочнуться початкові роботи. Наступного року, з настанням тепла, будівельні роботи продовжаться і до кінця року плануємо презентувати хмельничанам новий європейський сквер імені Степана Бандери», - розповів начальник міського управління ЖКГ Василь Новачок.

Наразі про майбутню зону відпочинку тут нічого не нагадує - купи землі та вириті ями, які загороджені дерев’яним парканом. Василь Пилипович каже, що зараз на місці майбутнього скверу проводиться реконструкція каналізаційного колектора, який не замінювався вже понад 40 років.

«Міським бюджетом для оновлення 40-річного трубопроводу виділили 1 мільйон 289 тисяч гривень. Усього заплановано замінити 148 метрів старої мережі діаметром 800 мм, використовуючи високоякісні полімерні труби. Крім цього, облаштують п'ять каналізаційних колодязів. За тиждень дані роботи будуть завершені. В кінці вересня плануємо приступити до початку облаштування майбутнього скверу», - розповів головний комунальник міста.

На сквер Степана Бандери у Хмельницькому буде виділено 7 мільйонів гривень.

 

Майбутній сквер міститиме широку пішохідну зону, лавочки, клумби, екопаркову та велодоріжку.

Невдовзі проїжджа частина перехрестя вулиць Степана Бандери та Зарічанської буде зменшена, а пішохідна зона навпаки – збільшена.

«Проектантом даного об’єкту виступала громадська ініціатива «ProProstir». У сквері будуть лавочки, пішохідна зона, велодоріжка, екопарковка, клумби та дерева. Щодо пам’ятника, то місце для нього у сквері передбачено, а от як він виглядатиме ще невідомо. Вартість його до проекту не входить. Це буде сучасний та цікавий проект, який сподіваюся стане одним з найулюбленіших мість відпочинку для хмельничан», - зазначив Василь Новачок.

Зараз на місці майбутнього скверу проводиться реконструкція каналізаційного колектора, який не замінювався вже понад 40 років

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас