ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Підсумки дня: про доброту, школярів та пам’ять тих, хто тримає небо

Ангеліна Мовчан Суспільство 498
Сьогодні варто згадати тих, хто віддав життя за мирну Україну
Сьогодні варто згадати тих, хто віддав життя за мирну Україну. Фото: автора

29 серпня у короткому огляді новин.

Cьогодні – День пам'яті загиблих учасників АТО. Україна згадує і шанує усіх, хто віддав життя за те, щоб ми із вами жили на мирній землі і своїми діями розвивали наші території, змінювали життя на краще. Сайт «Є» підготував відео пам’яті Героїв із Хмельниччини, які віддали своє життя, захищаючи Україну в неоголошеній війні (станом на ранок 29 серпня 2018 року), яка триває в Донецькій та Луганській областях. Світла пам’ять усім, хто тримає для нас небо…

 

Збігають останні дні літа і вже в понеділок вулицями наших міст, селищ і сіл крокуватимуть дітлахи до школи. Сьогодні у Хмельницькому 150 дітей із малозабезпечених сімей отримали портфелі зі шкільним приладдям. Акцію «Шкільний портфелик» організував обласний благодійний фонд «Карітас». Усі небайдужі хмельничани могли принести непотрібні, але в хорошому стані, портфелі та канцелярію, які й передали у 53 родин, що опинилися у складних життєвих обставинах.

До речі, цього навчального року в області переступлять поріг шкіл 14 200 першокласників, що трішки більше, ніж було торік. Щоправда, кількість першокласників зросла у містах, а ось у селах — зменшилася. Зменшилася і кількість загальноосвітніх навчальних закладів: 16 ліквідовано, а близько 30 закладів стали філіям опорних навчальних закладів.

На Хмельниччині, окрім комунальних медичних закладів, декларацію з сімейним лікарем можна підписати і у приватних клініках. Загалом, на Хмельниччині понад 633 тисячі осіб (49%) підписали декларації з лікарями. Лідерами є Полонський, Деражнянський та Славутський центри первинної медико-санітарної допомоги, у яких рівень підписання декларації вище 65 відсотків. «Пасуть задніх» у Волочиську, Наркевичах та Чорному Острові де кількість підписаних декларації коливається в межах 10-28 відсотків», - розповіла заступник директора Департаменту охорони здоров’я Тетяна Косовська.

І не забувайте, що саме сьогодні вночі, на вулиці Подільській, на ділянці від Грушевського до Соборної з 20:00 години 29 серпня до 7:00 години 30 серпня знеструмлять контактну мережу, тому тролейбуси змінять свій маршрут руху.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас