ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Небайдужі хмельничани віддали на благодійність близько 300 портфелів

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 506
150 портфелів, повних канцелярії, передали школярам
150 портфелів, повних канцелярії, передали школярам. Фото: із фейсбук-сторінки "Карітас Хмельницький"

Передали шкільне приладдя дітям із соціально незахищених сімей.

Сьогодні, 29 серпня, у Хмельницькому 150 дітей із малозабезпечених сімей отримали портфелі зі шкільним приладдям. Передали дітлахам ранці зібрані під час акції "Шкільний портфелик", яку організував обласний благодійний фонд «Карітас».

«Близько місяця тому фонд організував збір шкільного приладдя. Усі небайдужі хмельничани могли принести на адресу "Карітасу" непотрібні, але в хорошому стані, портфелі та канцелярію. Сьогодні ми передали зібраних 150 портфелів для дітей із 53 родин, що опинилися у складних життєвих обставинах. Здебільшого це мешканці Хмельницького та області. Загалом упродовж акції було зібрано близько 300 ранців, їх також незабаром передамо тим, хто потребує», - зазначила координатор акції Юлія Житкевич,

За її словами, вручали портфелі на території фонду в урочистій атмосфері. Для дітей спеціально організували розважальну програму, танцювальні номери та лотерею із подарунками. Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас» влаштовує благодійну акцію «Шкільний портфелик» вже 9 рік поспіль.


 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас