ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

Тергромаді Хмельниччини повернули земельну ділянку вартістю близько 200 тисяч гривень

Яна КУШНІР Суспільство 555
Земельну ділянку було передано в оренду без проведення торгів та без розробки технічної документації
Земельну ділянку було передано в оренду без проведення торгів та без розробки технічної документації. Фото: 5.ua

За втручання прокуратури договір оренди землі був визнаний недійсним.

Городоцька місцева прокуратура виявила порушення вимог законодавства при використанні землі сільськогосподарського призначення загальною вартістю близько 200 тисяч гривень на території Ярмолинецького району.

Установлено, що в листопаді минулого року Баранівською сільською радою на підставі договору оренди земельних ділянок передано у строкове користування одному із приватних підприємств землі комунальної власності загальною площею 6,5 га, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Водночас в порушення вимог чинного законодавства земельні ділянки були передані в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва без проведення земельних торгів та без розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки.

Місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення сесії сільської ради, визнання договору оренди землі недійсним.

Господарський суд Хмельницької області позовні вимоги прокурора задовільнив у повному обсязі, а недобросовісного землекористувача зобов’язав повернути територіальній громаді земельні ділянки.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас