ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

В обласному центрі розпочали розчищати русло Південного Бугу

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 4928
На втілення даного проекту потрібно 2,5 мільйона гривень
На втілення даного проекту потрібно 2,5 мільйона гривень. Фото: facebook.com/symchyshyn

Під час робіт було знайдено ящик гранат, противотанкову міну та снаряди.

У Хмельницькому розпочали втілення ще одного важливого проекту – розчистки русла Південного Бугу.

«Потреба в таких роботах була на стільки великою, що відкладати далі не було як. Стан русла Південного Бугу досить плачевний – гниле листя, гілля та купи сміття… Одним словом, річка мертва. З чималими труднощами, але роботи по розчистці русла таки стартували. Сподіваємося, що річка оживе», - каже начальник міського управління з питань екології та благоустрою міста Олександр Луков.

На втілення даного проекту потрібно 2,5 мільйона гривень. Зі слів начальника управління ЖКГ міста Василя Новачка, цьогоріч з міського бюджету вже виділено півтора мільйона гривень, ще мільйон буде виділено наступного року.

«Даний проект виготовлявся управлінням з питань екології та благоустрою і був переданий нам на реалізацію. Наразі приступили до робіт по розчищенню. Стартували від дамби цукрового заводу, що за вулицею Трудовою і рухаємося до водосховища, що по вулиці Степана Бандери. В ході робіт виникло досить багато додаткових, не передбачених проектом. Крім того, щодня знаходимо боєприпаси часів Другої світової війни. Вже назбирали ящик гранат, дві протитанкові міни та один снаряд. Всі ці знахідки досить небезпечні, тому рухаємося обережно», - каже Василь Пилипович.

 

Екологи кажуть, що потреба таких робіт була на скільки великою, що відкладати далі не було як.

З чималими труднощами, але роботи з розчищення русла таки стартували.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую