ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

Після подорожчання проїзду… або Де ж купити проїзний, щоб зекономити?

Олександр НІКІТІН Суспільство 2467
Де купити проїзний на тролейбус - питання, яке цікавить хмельничан, а ось відповідь на нього знайти не так вже і легко
Де купити проїзний на тролейбус - питання, яке цікавить хмельничан, а ось відповідь на нього знайти не так вже і легко. Фото: автора

Хмельничани почали більше цікавитися місцями продажу місячних проїзних на тролейбуси.

Після того, як у Хмельницькому з першого вересня підвищили тарифи на проїзд у громадському пасажирському транспорті, найдешевшим видом такого пересування, як і раніше, залишаються тролейбуси. Адже, якщо в автобусі чи маршрутці чи автобусі вартість проїзду становить 5 гривень (після 20.00 – на гривню дорожче), то в «рогатиках» - 3,5 гривні.

Можливо через це хмельничани, особливо у соцмережах, почали більше цікавитися проїзними квитками. Купивши який, якщо часто їздити (навіть двічі на день), то можна дещо і заощадити. Адже проїзний для дорослого коштує 130 гривень (без нього поїздка на роботу та додому (21 день) в місяць обійдеться на 17 гривень дорожче), студентського - 70 гривень (якщо їздити 21 робочий день «туди-назад», то економія складе 77 гривні), а для школярів – 50 гривень (за 20 днів за 5-деннної форми навчання без проїзного доведеться викласти на 90 гривень більше). Та коли і де їх продають? На сайті «Електротрансу» подібну інформацію ми не знайшли. Тому і звернулися до директора підприємства.

«Продаж проїзних квитків на вересень розпочався з 27 серпня і триватиме по 7 вересня, - каже керівник комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук. – А з 14 по 17 вересня продовжимо продавати проїзні на вересень, але вже вдвічі дешевше».

Отож, проїзні на тролейбуси в Хмельницькому можна купити у 12 кіосках, які розташовані за адресами: вулиця Молодіжна-Інститутська, Кам'янецька (бібліотека ХНУ), зупинка «Хмельницький національний університет» на Інститутській, зупинка «Пам'яті героїв», на вулиці Подільській (біля поліклініки №1), на кінцевій зупинці Автостанції №2, зупинка «Героїв Чорнобиля», зупинка «Панаса Мирного», зупинка «Озерна» (кінцева), ХКП «Південно-Західні тепломережі» на вулиці Курчатова (у напрямку центру міста), зупинка «Олімпійська» (у бік центру), зупинка «Школа №9» (мікрорайон Раково,).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую