ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

Президентські відзнаки отримали восьмеро рятівників Хмельниччини

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1058
Президентські відзнаки вручав голова Хмельницької ОДА
Президентські відзнаки вручав голова Хмельницької ОДА. Фото: автора

Надзвичайники святкують професійне свято.

Сьогодні, 17 вересня, з нагоди Дня рятівника, в обласному управлінні служби надзвичайних ситуацій відбулися урочистості. Почесні відзнаки за свою роботу отримало понад 20 працівників управління.

За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника почесною відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції" нагородили вісьмох надзвичайників. Серед відзначених главою держави й заступник керівника обласного управління ДСНС Петро Сибіга.

Як розповів заступник начальника головного управління ДСНС Дмитро Бондар, загалом у службі на Хмельниччині працює понад 1800 співробітників. Лише з початку цього року рятувальники 19 тисяч разів виїжджали на різного характеру виклики.

Відзнаки Президента отримали восьмеро надзвичайників

«Кожних дві хвилини в Україні працівники державної служби з надзвичайних ситуацій виїжджають за сигналом «тривога». Кожні дві хвилини вступають у бій вогнем. З початку року ми ліквідували 757 пожеж, 2 надзвичайні ситуації. Було виявлено та утилізовано понад 5 тисяч вибухонебезпечних предметів. Врятовано 265 людей і їх подяка - найкраще, що є у роботі рятівника», - додав Дмитро Володимирович.

Урочистості відбулись у залі ДСНС області

За його словами, у 2019 році пожежно-рятувальні підрозділи витримали перевірку Уряду у сфері цивільного захисту. Спеціальна комісія підтвердила, що служба відпадає усім вимогам. Це найвища оцінка показників роботи за останні 6 років. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео